O nas

Sprzedaż, serwis i konserwacja sprzętu komputerowego i oprogramowania

Działamy głównie w okolicach Radomia. Z naszych usług korzysta wiele cenionych firm oraz instytucji (szkoły, urzędy i inne placówki państwowe). Oferujemy sprzedaż i konfigurację sprzętu komputerowego i oprogramowania. Najczęściej spotykamy się z aplikacjami: Płatnik, PFRON, ProVirtus, Mieszczanin, CORAX, InsERT GT, Comarch ERP. Jesteśmy w stanie zdiagnozować i naprawić usterki programowe (także wirusy) i sprzętowe, naprawimy komputer stacjonarny, jak i laptop, czy tablet, o ile naprawa będzie opłacalna (decyduje klient). Najczęstsze usterki sprzętowe z jakimi się spotykamy to: uszkodzone gniazdo ładowania, uszkodzony inwerter, spalone świetlówki monitora, uszkodzona taśma monitora, uszkodzony zasilacz, przegrzewający się procesor lub mostek, pęknięta matryca.

Tworzenie stron internetowtych Radom

Stworzymy dla Ciebie lub dla Twojej firmy unikatową, dopasowaną pod Twoje potrzeby profesjonalną stronę internetową.

W dzisiejszych czasach strona intenetowa to nie luksus, a obowiązek. A dobra strona z odpowiednią treścią jest kluczem do sukcesu.

Dzięki nam ten sukces jest w zasięgu ręki, bo poza stworzeniem strony opiekujemy się nią oraz dbamy o jej dobrą pozycję w wyszukiwarkach. Możemy także przeprowadzić kampanię reklamową, doradzimy gdzie się ogłaszać i w jaki sposób.

Nasze strony internetowe nie są zwykłym produktem. Poza stworzeniem graficznego layout'u dajemy klientowi prosty w obsłudze panel administracyjny, dzięki któremu w łatwy sposób zaktualizuje treść swojej strony, bez konieczności naszej ingerencji. Nie trzeba się znać na programowaniu, aby móc zarządzać treścią.

Jeśli jednak nie chcesz prostej strony, a portal, czy inny rozbudowany system, to dobrze trafiłeś! Posiadamy doświadczenie w budowaniu takich aplikacji. Stworzymy dla Ciebie przykładowo portal informacyjny dla miasta lub gminy + system BIP, serwis dla miłośników sportów zimowych, czy portal społecznościowy dla kobiet - pomysł zależy od Ciebie bądź od Twoich potrzeb, my zajmiemy się resztą.

Doświadczenie na rynku IT
obsługujemy wielu zadowolonych klientów

prywatne firmy • urzędy i gminy • szkoły podstawowe • gimnazja • licea

Bądź mobilny
tworzymy aplikacje na system Android

od prostych programów po sieciowe, bazodanowe i pod platformę Arduino